Новий спосіб стягувати штрафи з підприємців

     Не встигли українські підприємці оговтатись від несподіваного підняття рівня мінімальної заробітної плати та ряду перевірок, які розпочались з питань дотримання законодавства про працю, як уряд ще більше розширив повноваження держави з питань контролю за дотриманням законодавства про працю, шляхом прийняття постанови, яка суперечить чинному законодавству, якою надав інспекторам праці необмежених повноважень, зменшив обсяг прав підприємців та фактично узаконив втручання у господарську діяльність.

              

Переглянути

21 липня 


Відтепер не треба платити податок за отримання спадщини чи дарунку

          Верховною Радою України вчора, 23 лютого 2016 року прийняли Закон, яким внесли зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини. Оскільки закон ще не підписаний та не опублікований, з його проектом можна ознайомитись тут.

 

                Які ж зміни парламентом внесені з питань оподаткування спадщини та дарування:

 

Переглянути

24 лютого


Доплата до рівня мінімалки за рахунок премій і надбавок – порушення прав працівників

     Ще не встигли оговтатись від неймовірної «щедрості» держави у питанні підняття мінімальної заробітної плати, як у роботодавців почали виникати питання з приводу порядку нарахування і сплати цієї мінімальної заробітної плати. У більшості це стосується бюджетної сфери, де почали говорити про відрахування в лютому місяці із заробітних плат, виплачених у січні сум, які ніби то надлишково та помилково були нараховані.

       Таке стало можливим після надання Міністерством соціальної політики України роз’яснень деяких питань оплати праці на виконання Закону України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», що оприлюднено на офіційному сайті відомства 12 січня 2017 року. 

 

Переглянути

18 лютого


Кого у Коростишеві перевірить інспекція з праці у 2017-му році

      Державна служба з питань праці оприлюднила оновлений план перевірок суб'єктів господарювання у 2017 році, яких перевірять на предмет дотримання законодавства про працю. Серед таких підприємців є і суб'єкти господарювання міста Коростишів та Коростишівського району, пропонуємо вам для ознайомлення перелік таких підприємств.

 

Переглянути

02 лютого


Що робити, коли на підприємство прийшла інспекція з праці?

        У попередній статті «Перевірки підприємців. Хто, коли і кого перевірятиме в Коростишеві у 2017 році?» ми розповідали про те, хто увійшов до плану перевірок на 2017-й рік, а також про те, що таке планові та позапланові перевірки та як вони можуть бути проведені. Серед органів, які мають право проводити планові та позапланові перевірки є Державна служба з питань праці та її територіальні органи (далі - Держпраці). У цій статті пропонуємо алгоритм дій, як себе поводити, коли прийшли посадові особи Держпраці, які права та обов’язки маєте ви, як підприємець, а які має посадовець.

 

Переглянути

22 січня


Перевірки підприємців. Хто, коли і кого перевірятиме в Коростишеві у 2017 році?

      На фоні останніх новин про підняття позицій України в рейтингу легкості ведення бізнесу «Doing business» масове проведення перевірок підприємців в Україні, зняття з реєстрації фізичних осіб-підприємців говорить абсолютно про протилежне. Підняття рівня мінімальної заробітної плати так, як і передбачалось почало показувати свої негативні наслідки у вигляді росту інфляційних процесів, тінізації заробітної плати, тощо. Держава, намагаючись стимулювати громадян вести підприємницьку діяльність своїми діями у вигляді перевірок та інших форм впливів намагається звести нанівець малий бізнес.

 

Переглянути

22 січня


У 2017-му році посадові особи закладів соціальної сфери не зобов’язані подавати е-декларації

     Ще з 2016 року ажіотаж навколо подання електронних декларації посадовим особам усіх рівнів не давав спокою, адже до кінця 2016 року такі декларації повинні були подати особи, що займають особливо відповідальне становище. Уже з 2017 – року такі декларації повинні подати до 01 квітня усі посадові особи, перераховані у Законі України «Про запобігання корупції», а також особи, що вважаються посадовими (ті, що мають повноваження адміністративно-господарського  управління).

 

Переглянути

17 січня


Відтепер борги громадян будуть у відкритому доступі

      В процесі масової комп’ютеризації усіх процесів в державі, особливо тих, які пов’язані з послугами, що надаються громадянам великої популярності набувають електронні сервіси Міністерства юстиції України. Такі сервіси спрощують доступ громадян до інформації, що міститься у великій кількості реєстрів, існуючих в державі. Одним із нових є реєстр боржників, що запроваджений Законом України «Про виконавче провадження», що прийнятий у новій редакції у 2016-му році.

 

Переглянути

12 січня


50 000 грн. готівкою - максимум! Обмеження готівкових розрахунків від НБУ, навіщо і невже все так погано?

    Сьогодні вступили в силу зміни до постанови Правління Національного банку України від 06 червня 2013 року № 210 «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою» про обмеження готівкових розрахунків» (далі - постанова). Мережа почала наповнюватись інформацією про те, що відтепер ніхто не зможе розрахуватись готівкою на суму більш ніж 50 000,00 грн., людям доведеться відкривати рахунки в банках, що принесе додаткові витрати плюс комісії за перерахування коштів і тому подібне. Але пропоную по порядку розібратись для чого і що саме принесуть ці зміни для нас з вами.

 

Переглянути

04 січня


Перереєстровувати статути громадських організацій дозволили до липня 2017 року

        У липні 2015-го року прийнято ряд змін до Податкового кодексу України стосовно оподаткування неприбутковий організацій. Уже восени цього року податківці почали розсилати повідомлення керівникам таких організацій про те, щоб до 01 січня 2017 року вони внесли зміни до статутів своїх організацій та зареєструвались по-новому, як неприбуткові організації. У іншому випадку з 01 січня 2017 року такі організації оподатковувалися б на загальних підставах. Багато організацій в Україні таку перереєстрацію не пройшли по різним причинам. Зокрема це стосується особливостей скликання зборів організацій, особливостей роботи керівних органів, фізичну неспроможність тощо. 

 

Переглянути

23 грудня


Які наслідки підняття мінімальної заробітної плати у 2017 році

        Збільшення розмірів доходів громадян це завжди позитивно і необхідно, проте для цього необхідно мати ряд передумов, таких як регулювання цін на ринку, контроль за легалізацією праці тощо. На жаль, цього в нашого уряду немає, таким чином, підняття мінімальної заробітної плати потягне за собою інфляційні процеси, ще більшу тінізацію ринку праці, тощо. Але сьогодні не про це. Продовжуючи тему змін до законодавства, що відбулись для того, щоб можна було б громадянам уже в січні 2017 року отримати заробітну плату не менше мінімальної.

 

Переглянути

17 грудня


Держава бере під контроль усіх, хто отримує субсидії, пільги, пенсії, допомоги від держави

        Після активного запровадження державою системи субсидій та інших пільг, що почалося з 2015-го року велика кількість українців оформила такі пільги та отримує допомогу від держави. Проте, контроль за правильністю та достовірністю даних, що надавались органам соціального забезпечення населення був мінімальним. Це дало змогу отримувати державну допомогу особам, які в силу різних обставин не мають права на її отримання. Таким чином, громадяни з числа соціально незахищених верств населення знову відчувають соціальну несправедливість, оскільки така допомога направлена саме для таких громадян. Більше того, держава зацікавлена в тому, щоб бюджетні кошти використовувались законно і в межах, передбачених головним кошторисом.                                                                                                                                            Переглянути

08 грудня


Перевірки у 2017-му році. Що нового?

      Найбільше очікування усіх підприємців України виправдане – Верховна Рада України продовжила мораторій на проведення перевірок до кінця 2017-го року (крім проведення планових заходів Державною ветеринарною та фітосанітарною службою України в частині перевірки безпечності та якості харчових продуктів). Крім того, до новини про заборону перевірок у 2017-му році додаються ще кілька нюансів, які мають свої позитивні та водночас і негативні наслідки.

 

Переглянути

09 листопада


Депутати нарешті зайнялись захистом тварин

    У жовтні цього року до Верховної Ради України надійшов законопроект, який заборонить використовувати тварин у пересувних цирках. У пояснювальній записці до законопроекту говориться про необхідність забезпечення тваринам, яких використовують у пересувних цирках  нормальних умов.

    У 2015-му році до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» внесені зміни, якими заборонено пересувні зоопарки, пересувні виставки диких тварин, заборонено також проведення кориди і діяльність дельфінаріїв без природної морської води.

 

Переглянути

08 листопада


Що чекає власників нерозмитнених авто?

    З 2016 року законодавці послабили вимоги до ввезення вживаних автомобілів на територію України з країн Європи. Багато хто скористався такою можливістю і придбав авто за кордоном, дехто ж створив на цьому непоганий бізнес, проте послаблення умов ввезення автомобілів не означає, що ці автомобілі вийдуть з поля зору держави, оскільки вони повинні бути або узаконені (шляхом розмитнення), або ж дотримуватись встановлених строків перебування на території України.

 

Переглянути


Не все майно, яке набуте в шлюбі розділяється між подружжям

      Розірвання шлюбу – це завжди неприємна процедура, яка у деяких випадках є необхідною, проте одна справа, коли під час розлучення не виникає ніяких спорів стосовно майна, дітей тощо. Але якщо справа починає доходити до поділу майна подружжя, то процес розірвання шлюбу може затягнутись на довго і вимагає неабиякої стресостійкості. Поступово законодавець і судова практика дають відповіді на питання, які потребують вирішення у таких справах, і які є тими «нюансами», що змушують ускладнювати і затягувати процес.

 

Переглянути

29 жовтня


Сім’ї загиблих воїнів АТО, а також військові АТО інваліди І-ІІ груп можуть отримати грошову компенсацію для придбання житла

      Відтепер члени сім’ї військовослужбовців, що загинули під час проведення антитерористичної операції, або внаслідок участі в цій операції, а також військовослужбовці, що отримали інвалідність І-ІІ груп внаслідок участі в АТО можуть отримати грошову компенсацію для придбання житла, про це вказано у Постанові Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. N 719.

 

         Для отримання грошової компенсації необхідно дотримати кілька умов:

Переглянути

28 жовтня


Як вивезти дитину за кордон без нотаріальної згоди одного з батьків

          Відповідь на це питання надав Кабінет Міністрів України, коли вніс відповідні зміни до Постанови, якою затверджені Правила перетинання державного кордону громадянами України. Дані зміни направлені на захист прав дітей, які виїжджають за кордон та з метою запобігання незаконного вивозу дітей за кордон.

 

Переглянути

 

 

26 жовтня


Аліменти на дитину стане простіше стягнути

      Нарешті на шляху до зміцнення системи захисту прав та законних інтересів дітей почалися відчутні зміни, зокрема у законодавстві про стягнення аліментів. Верховною Радою України 19 жовтня було прийнято за основу один такий законопроект, який удосконалить та спростить процедуру стягнення аліментів на утримання дітей тими батьками, які не беруть належним чином участі у вихованні та забезпеченні дітей.

 

Переглянути

24 жовтня


Реєстрацію транспортних засобів спростили і убезпечили

     Кабінет Міністрів України на початку жовтня цього року удосконалив процедуру реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, шляхом внесення змін до відповідних нормативних актів. Відтепер, процедура зняття з обліку та постановлення на облік транспортних засобів має скоротитись в часі, а також стати досконалішою в плані забезпечення дотримання прав та законних інтересів власників транспортних засобів.

 

Переглянути

20 жовтня


Маєте автономне опалення - сплачуйте екологічний податок

    Державна фіскальна служба в Одеській області на своєму сайті розмістила роз’яснення, стосовно необхідності підприємцям, які мають автономне опалення  сплачувати екологічний податок.

      Виходячи з цього роз’яснення, якщо суб’єкт господарювання має автономне опалення, незалежно від того має він дозвіл на викид шкідливих речовин в атмосферу чи не має – він повинен подавати за кожен квартал податкову декларацію по сплаті екологічного податку.

 

Переглянути

17 жовтня


Таксі стануть легальними

      Міністерство інфраструктури України анонсувало погодження законопроекту, який зобов’яже усіх таксистів придбавати ліцензії. Міністр інфраструктури повідомив, що цей законопроект обговорювався та був погоджений з народними депутатами, представниками ринку послуг перевезення, а також з представниками професійних спілок.

 

Переглянути

13 жовтня


Боржник не «розпрощається» з банком, навіть, якщо є рішення суду про стягнення кредитних коштів

        У випадку, коли боржник не повертає кредитних коштів банку – банк звертається до суду і має право стягнути з боржника ці кредитні кошти через суд. Проте, рішення суду – це не остання стадія у цьому процесі, навіть виконання цього рішення і повернення банку грошей не гарантує вам повного розрахунку з банком.

 

Переглянути

11 жовтня 


Призначено вибори до Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади

      Постановою від 07 жовтня 2016 року № 437 Центральна виборча комісія призначила перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, що відбудуться 18 грудня 2016 року. Серед переліку громад, у яких відбудуться вибори – Коростишівська міська об’єднана територіальна громада.

Переглянути

11 жовтня


Чи потрібно власникам будинків і квартир, які здають їх в оренду подавати декларацію

     Нерухомість - один із видів пасивного доходу, який дозволяє без будь-яких зусиль отримувати постійний дохід. Майже у кожній з попередніх статей ми наголошуємо на необхідності документального оформлення будь-яких правовідносин, задля забезпечення ваших прав та обов’язків. Сьогодні ж ми розповімо про те, чи потрібно, уклавши договір оренди нерухомості подавати декларацію про доходи.

Переглянути

05 квітня


Як оформити простій на підприємстві

       Часто на підприємствах, виробництвах чи інших організаціях і установах трапляються випадки, коли призупиняється робота з незалежних причин. Такими причинами можуть бути невиконання контрагентами договорів з поставки продукції, матеріалів чи сировини, аварії та несправності обладнання, без усунення яких не може продовжитись процес виробництва та інші обставини, що не залежать від працівників чи роботодавця.

Переглянути

21 березня


Відтепер «вибивання» колекторами боргів - незаконне

      Сьогодні, майже усі люди, які коли-небудь мали справу з кредитами в банках знають хто такі колектори і яку «радість» приносять їх нічні дзвінки, неочікувані візити додому чи на роботу. Раніше у статті «Кого боятись, якщо непогашений кредит» ми розповідали вам, як боротись із цими нахабними порушеннями ваших прав та законних інтересів. Відтепер у громадян є ще один дієвий інструмент боротьби з цими організаціями.

Переглянути

15 березня


Постимо та коментуємо в Інтернеті обережно

         Нарешті, Україна, як сучасна про європейська держава наближається до того, щоб розширити вплив правового поля на усі сфери суспільного життя, у тому числі мережу Інтернет. Чи не найбільше часу сучасна молодь проводить в мережі Інтернет. Ця розкіш сучасного світу стирає кордони країн, робить можливим спілкування без затрат часу та значних коштів. Проте, мережа Інтернет нашпигована інформацією, яка є шкідливою для людей і суспільства, саме з метою зробити мережу безпечною різні країни світу врегульовують відносини людей саме в мережі Інтернет.

Переглянути

29 лютого


З 1-го квітня споживачам приходитиме два рахунки за газ

  Міністерство енергетики та вугільної промисловості України на своєму офіційному веб-сайті надало роз’яснення про те, як же будуть громадяни оплачувати послуги за постачання природного газу до їх домівок.

Переглянути

25 лютого


Як навчатись після карантину - роз'яснення Міністерства 

    Міністерство освіти і науки України в листі від 5.02.2016 № 1 / 9-62 надало роз'яснення щодо організації навчально-виховного процесу в частині освоєння учнями в повному обсязі навчального матеріалу в умовах введення карантину, перенесення термінів (продовження) канікул і т.п. 

Переглянути

09 лютого


Чи потрібно переоформляти документи на власність з 2016 року

   На шляху до реформ і євроінтеграції Міністерство юстиції України чи не найбільше впроваджує надання послуг населенню електронній формі. Це забезпечує неймовірну простоту, доступність і комфорт. Оскільки для того, щоб отримати деякі довідки варто лише мати доступ до мережі Інтернет та зареєструватись на офіційних порталах Міністерства юстиції та здійснити замовлення такої довідки, при необхідності оплатити. У порівнянні з перспективою відвідання державних органів, очікування у нескінченних чергах - варіант з електронним сервісом має очевидні переваги, що дозволяє економити час і нерви.

Переглянути

04 лютого


Як ПО-НОВОМУ оформити виплати на дітей одиноким матерям 

   З 2016 року вступили в дію зміни до ряду нормативно-правових актів щодо порядку оформлення державної допомоги на дітей одиноким матерям. Зокрема такі зміни внесені до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми».

Переглянути

25 січня


Які документи повинні бути у підприємця?

      Державна служба з питань праці на офіційному сайті оприлюднила інформацію про обов’язковість ведення кадрової документації фізичними особами-підприємцями. Оскільки усі фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю є роботодавцями, то усі повинні вести документи, пов’язані з кадровою роботою.

Переглянути

04 січня


Які підприємства Коростишева перевірятимуть у 2016 році

      Мораторій на проведення перевірок, введений парламентом на 2015 рік дав можливість бізнесу спокійно вести свої справи. Це один із напрямків розвитку реформи у сфері державного контролю та нагляду в галузі господарської діяльності. У 2016 році перевірки будуть здійснюватись лише згідно чітко встановленого плану, який був затверджений наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30 листопада 2015 року № 1553.

Переглянути

30 грудня


Кого боятись, якщо непогашений кредит

         На сьогоднішній день уже нікого не здивуєш наявністю непогашеного кредиту. Можливості ринку банківських послуг і зростання кількості фінансових установ дають змогу клієнту обирати кращі умови кредитування, ніж у конкурентів. Проте проблеми починаються тоді, коли кредитні гроші необхідно повертати. Така проблема постає не лише для боржників, але й для банківський установ, які зацікавлені у найшвидшому поверненні власних коштів та ще й з прибутками у вигляді відсотків. Саме тому фінансові установи вдаються до нестандартних методів, часто незаконних для пришвидшення повернення кредитів.

Переглянути

15 грудня


Шлюбний договір - аморально чи мудро?

   До сьогодні у сучасному суспільстві точиться дискусія щодо моральності та доцільності укладання шлюбних договорів між подружжям. Напевне, ви уже читали подібні статті, та ми вам пропонуємо ще раз зануритись в цю тематику та зважити усі негативні та позитивні моменти цього вкрай тонкого питання.

Переглянути

23 листопада


Як правильно звільнитись з роботи за власним бажанням і за згодою сторін

    Часто так буває, коли людина, бажаючи звільнитись , зустрічається з питанням «як правильно написати заяву на звільнення?» Керуючись думками роботодавця чи кадровика людина може написати заяву, розірвати трудові відносини, а згодом бідкатись, що після звільнення почались проблеми.

Переглянути

20 листопада


Як і за що нові поліцейські можуть штрафувати водіїв

      Чимало ажіотажу останнім часом поширюється навколо питання пере форматування міліції в національну поліцію. Недопрацьовані нормативні акти, які потребують заміни новими чи внесення до них змін створюють ряд правових колізій з питань діяльності поліцейських, що можуть створити небезпеку для дотримання правопорядку в державі. Проте уряд і законодавці не сидять склавши руки і поступово починають врегульовувати питання діяльності поліцейських.

Переглянути

17 листопада


Волонтерів зі скриньками на вулицях стане менше

        Сьогодні для нас зустріти людину з прозорою скринькою в руках, яка просить гроші на благодійні цілі - уже не дивно. Багато благодійних організацій залучають таких волонтерів для збору коштів, але останнім часом, шахраї почали користуватись добротою та співчутливістю українців і заробляти на цьому гроші. Тому, багато волонтерів жаліються на те, що українці перестали довіряти їм, тому і не допомагають, адже кожен свідомий українець вважає за свій обов’язок, хоча б трошки, але допомогти хворій дитині, воїнам АТО, вимушеним переселенцям, тощо.
Переглянути

03 листопада


Кредитні Махінації

     Часто ми зіштовхуємося з тим, що наявні доходи не можуть дозволити нам необхідні речі чи послуги. Саме тому ми йдемо в банк просити гроші в кредит. Серед великого різномаїття банків та фінансових установ є з чого обрати, визначивши найвигідніші умови кредитування. Та не всі банки і фінансові установи можуть надати вам кредит, адже одні вимагають безперечну кредитну історію, інші - надають кредити лише своїм клієнтам, ще одні ж вимагають наявність відповідних доходів. Тоді, з відчаю ми змушені шукати інших кредиторів і часто потрапляємо в руки шахраїв, які з радістю готові нажитися на вашій потребі у грошових коштах.

Переглянути

13 жовтня


Як дитині з багатодітної сім'ї безкоштовно їздити в транспорті

     У своїй статті «Багатодітні сім'ї - статус є, пільги чекаємо…» ми розповідали про те, що багатодітні сім'ї України зіткнулися з проблемою ненадання пільг у зв’язку з відсутністю бланків посвідчень. До цього часу фінансування для виготовлення бланків посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї не виділялось, а питання з наданням пільг таким категоріям громадян вирішена не в повному обсязі.

Переглянути

01 жовтня


Свідоцтва про народження будуть видавати у пологових будинках

     Міністерство юстиції України запустило пілотний проект зі спрощенням доступу громадян до адміністративних послуг. Зокрема це стосується оформлення та видачі свідоцтв про народження дітей. Згідно з цим проектом спеціалісти органів юстиції працюватимуть безпосередньо у пологових будинках та видаватимуть свідоцтва про народження дітей майже одразу після їх народження.

Переглянути

21 вересня


Підприємцю на єдиному податку не можна використовувати електронні гроші

     З розвитком інформаційних технологій електронні гроші набирають все більшої популярності в Україні. Ряд нормативних актів України закріпив офіційно статус електронних грошей, зокрема це Закон України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» та Положення про електронні гроші в Україні, затверджене постановою Правління НБУ. 

Переглянути

21 вересня


Для того, щоб продавати слабоалкоголку потрібна ліцензія

        Як відомо з 1 липня 2015 року підприємці, що здійснюють оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями повинні придбати ліцензію для продовження своєї діяльності. Однією із новинок цих змін стало віднесення пива до розряду алкогольних напоїв, отже і на продаж пива також потрібна ліцензія. У податківців запитали, чи потрібно придбавати ліцензію для торгівлі слабоалкогольними напоями, такими, як «Лонгер», «Джин-Тонік», «Бренді-Кола» та «Ром-Кола».

Переглянути

05 серпня


Чи можуть мобілізувати повторно?

        У час, коли країна вже більше року перебуває у стані запровадження «особливого періоду» питання щодо проведення мобілізації військовозобов’язаних стоїть, як ніколи гостро. Під час проведення перших хвиль мобілізації актуальними питаннями залишались питання відстрочки від призову за мобілізацією, строки перебування на службі, матеріальне забезпечення військових та їх сімей, тощо.

       Тепер, же під час проведення шостої (маємо надію, що останньої хвилі мобілізації) постає питання чи може держава покликати за мобілізацією військових, що уже були звільнені з військової служби, яку проходили під час попередніх хвиль мобілізації.

Переглянути

04 серпня


Як ефективно поскаржитись на суддю або прокурора

     Вища рада юстиції удосконалила порядок подання скарг на дії суддів та прокурорів. Для цього Вищою радою юстиції було затверджено зразки заяв, які можуть бути подані громадянами, юридичними особами та їх представниками. Заяви, зокрема, подаються щодо поведінки судді, що може стати підставою для притягнення до дисциплінарної відповідальності, а також щодо порушення суддею або прокурором вимог щодо несумісності його посади з діяльністю, забороненою Конституцією України та Законами України.

Переглянути

03 серпня


Жити у квартирі – вирок?

    Цю статтю ми вирішили написати з метою викриття недосконалості українського законодавства. Уся інформація, що міститься в статті відповідає дійсності та взята з реального практичного досвіду. Для того, щоб не лякати усіх власників квартир, ми попереджуємо що мова йтиме лише про багатоквартирні будинки одноповерхового типу. Проте, загальна інформація про зміни в законодавстві, стосовно багатоквартирних будинків буде корисною для усіх без винятку власників квартир.

Переглянути

28 липня


1,     2,     3

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

 

Будь-яке копіювання та використання матеріалів, розміщених на веб-сайті можливе виключно з посиланням на джерело інформації.

Усі права захищені ©

12500, Житомирська обл., м. Коростишів, вул. Героїв Небесної Сотні, 53, ІІ-й поверх

тел. 099-18-58-650,  097-96-57-132

e-mail: jurhelp_korostyshiv@ukr.net, kushnirenko08@gmail.com